وانت بار

اگر شما هم به دنبال بهترین وانت بار تهران هستید ، اصولا برای حمل و جابه جایی اسبابی که تعدادشان کم است مانند وسایل دفتر و محل کار شما ، می توانید از وانت بار شمال بار استفاده کنید.

در واقع به این دلیل استفاده از ماشین های فضای کوچکتر برای وسایل کمتر مناسب است چون هرچه فضای خالی میان اثاثیه بیشتر باشد، حرکت آنها در ماشین حمل بار بیشتر شده و درنتیجه آنها آسیب می‌بینند.

به همین منظور است که از ماشین های بزرگی مانند خاور، کامیون و تریلی برای حمل اسباب و اثاثیه دفتر و یا شرکت استفاده نمی‌شود.

با این حال، خود ماشین‌ های وانت بار بر اساس نوع بار دسته بندی می‌شوند. به عنوان مثال از پیکان یا پراید برای بارهای کم و خرده ، و از نیسان یا مزدا برای بارهای بزرگ و حجیم مانند یخچال ساید بای ساید و مبلمان استفاده می‌شود.

وانت بار

بهترین وانت بار

البته از وانت بار تنها به منظور اسباب کشی و جابجایی استفاده نمی‌شود. بلکه برای جابجایی وسایل سنگین و بزرگ نیز از انواع آنها بکار گرفته می‌شود.

به عنوان مثال هنگامی که شما یخچالی را خریداری می‌کنید، برای حمل و جابجایی آن حتما باید از این نوع خدمات باربری استفاده شود. یکی از مشتریان اصلی شرکت های وانت بار، فروشگاه های لوازم خانگی می‌باشند تا بتوانند کالای مورد نظر مشتری را برای او حمل کنند.

از جمله وسایلی که می‌توان با وانت بار حمل نمود می‌توان به یخچال، ماشین لباسشویی و ظرفشویی، تلویزیون، فرش، میز، کمد و صندلی، کارتن اسباب کشی بزرگ، گلدان‌های بزرگ، لوازم ورزشی مثل تردمیل، تخت خواب، مبلمان، آینه قدی و دستگاه‌های الکترونیک بزرگ مثل پرینتر اشاره نمود.

وانت بار تهران

حمل و جابه جایی وسایل و اشیا به نقاط مختلف از جمله نیازهای اصلی جوامع امروزی محسوب می‌شود. برای حمل اسباب و وسایل ، ماشین ‌ها و دستگاه ‌های مختلفی وجود دارند که کار حمل و نقل و باربری را انجام می‌دهند؛ هر کدام از این خودرو‌ها با توجه به نوع، تعداد و حجم بار مورد نظر انتخاب می‌شوند؛ از جمله از آن‌ها وانت بار می‌باشد. تهران از جمله شهرهای بزرگ و پرجمعیتی است که به دلیل جابجایی زیاد و حمل و نقل فراوان در آن، خدمات وانت بار در آن بسیار فعال است.

وانت بار ارزان

فاکتورهای بسیاری وجود دارد که بر قیمت وانت بار تهران تاثیر می‌گذارند؛ از جمله از آن‌ها مسافت، محدوده باربری، تعداد کارگر، نوع، وزن و ابعاد بار، مدل ماشین، ترافیک، وضعیت آب و هوایی و … می‌باشند. به همین جهت قیمت وانت بار در تهران و شهرهای دیگر با توجه به مواردی که ذکر شد، دارای قیمت متفاوتی می‌باشند. شما می‌توانید برای تهیه وانت بار ارزان با مجموعه ما تماس بگیرید تا با بهترین و ارزانترین تعرفه‎‌های وانت بار همراه با ارائه خدمات با کیفیت، روبه رو شوید.

وانت بار ارزان ویژه شمال و غرب تهران

بهترین وانت بار تهران

مجموعه‌ های بسیاری در سطح شهر در حال فعالیت در زمینه وانت بار می‌ باشند که به ارائه خدمات این قبیل می‌پردازند.

اما متاسفانه در این بین افرادی وجود دارند که بدون هیچگونه تخصص و تجربه‌ایی خود را به عنوان فعال در حوزه باربری معرفی می‌کنند، که در نتیجه اعتماد به این گونه اشخاص خسارت‌ های جبران ناپذیری را به شما و وسایلتان وارد می‌کند.

برای انتخاب هر نوع شرکت باربری حتما از قبل تحقیق کرده و یا از دوستان و آشنایانتان که به تازگی از این خدمات استفاده کرده‌اند، اطلاعات کسب کنید.

انتخاب نامناسب این شرکت ها، نه تنها به وسایل شما آسیب می‌رساند، بلکه هزینه و وقت زیادی را نیز در این راه از دست خواهید داد. پس به هیچ عنوان در اینباره ریسک نکنید و به یک شرکت معتبر مراجعه کنید.

به طور کلی خدمات باربری و حمل و نقل از مسئولیت و حساسیت نسبتا زیادی برخوردار است. چرا که جابه جایی و بسته بندی وسایل باید به صورتی انجام گیرد که کمترین خسارت به وسایل وارد نشود ، همچنین راننده ماشین نیز در طول مسیر باید مراقب ماشین‌ های اطراف و رانندگی خود باشد تا آسیبی به وسایل وارد نشود.

بهترین وانت بار در تهران ، وانت باری می‌باشد که تمام مراحل بابری اعم از بسته بندی وسایل ، انتقال وسایل به ماشین حمل بار، چیدمان وسایل در خودرو ، حمل وسایل تا مقصد و در آخر جابه جایی وسایل به مکان مورد نظر مشتری را با بوسیله کارگران و افراد متخصص با دقت و حساسیت فراوان و استفاده از تجهیزات مناسب و استاندارد انجام دهد.

از جمله بهترین وانت بار های فعال در تهران می‌توان به مجموعه مدرن بار اشاره کرد. ما با استفاده از تجهیزات لازم و بکارگیری کادر مجرب و متخصص، تمام خدمات باربری شما را از جمله بسته بندی تا حمل و نقل و تخلیه بار را با بهترین کیفیت ممکن به انجام می‌رسانیم.

اگر به دنبال یک جابجایی بی‌دردسر، آسوده و قیمت پایینی هستید، حتما با مجنوعه مدرن بار تماس بگیرید.

[vc_empty_space height=”50px”][vc_single_image image=”510″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_empty_space height=”50px”]

بسته بندی وانت بار

اولین مرحله در زمینه باربری که نیازمند دقت زیادی است ، بسته بندی وسایل می‌باشد؛ درواقع بسته بندی درست و اصولی و چیدمان مناسب آن در وانت بار تضمین کننده وسایل در حین جابه جایی و حمل و نقل می‌باشد.

به هیچ عنوان نباید فرایند بسته بندی بصورت عجله‌ای و بدون هیچگونه دقتی صورت گیرد. عدم دقت در جمع آوری و بسته بندی وسایل باعث می‌شود در این بین وسایل بسیاری را فراموش و یا گم کنید.

همچنین در این حالت نکات ایمنی کمتری از سوی افراد برای بسته بندی بکار گرفته می‌شود که در نتیجه بدلیل ضربات و فشارهایی که در هنگام جابجایی به جعبه ها وارد می‌شود، وسایل داخل آنها صدمه خواهند دید.

پیش از آنکه آغاز به بسته بندی کنید، ابتدا لیستی از تمام وسایلتان جمع آوری کرده سپس تنها آنهایی را که با خود قصد دارید به مقصد حمل کنید را مشخص کنید. همه‌ی ما در خانه و محل کارمان حتما اثاثیه‌ای داریم که هیچگاه از آنها استفاده نکرده و تنها در گوشه‌ای افتاده‌اند.

سعی کنید از حجم وسایلتان بکاهید و تنها اثاثیه‌ای که موردن استفاده‌تان است را بسته بندی کنید. وسایل اضافی را می‌توانید بفروشید، آنها را دور بریزید و یا اینکه به فردی که به آنها نیاز دارد ببخشید.

کم شدن تعداد وسایل هم باعث افزایش سرعت شما در بسته بندی می‌شود و هم اینکه نظم بیشتری را برای داشتن یک بسته بندی اصولی بوجود خواهید آورد.

 

اسباب کشی با وانت بار تلفنی

به طور کلی بسته بندی اسباب و اثاثیه کار وقت گیری است و باید توسط افراد مجرب در این زمینه صورت گیرد. توصیه می‌شود تا حداقل یک هفته پیش از روز جابه جایی ، وسایل مورد نظر بسته بندی شده باشند تا کارها با نظم و دقت بیشتری صورت گیرد.

اگر درخواست شما برای حمل اثاثیه با خاور می باشد ، شما میتوانید از خدمات اتوبار تهران و باربری شمال تهران نیز بهره ببرید.

یک بسته بندی اصولی و صحیح باعث محافظت از وسایل شما شده و از وارد شدن آسیب به آنها جلوگیری خواهد نمود. این نوع بسته بندی ها از ایجاد اختلال در حمل بار جلوگیری کرده و افزایش سرعت جابجایی می‌شود.

نظم و ترتیب در بسته بندی درست، باعث جلوگیری از سردرگمی در زمان باز کردن کارتن ها می‌گردد. همچنین حجم کلی لوازم کاهش پیدا کرده و در سازماندهی آنها دقت عمل بیشتری خواهید داشت.

نیروی متخصص مدرن بار، فرایند بسته بندی وسایل شما را به طور کامل انجام داده و برای آسانی و افزایش سرعت این پروسه نیز از تجهیزات با کیفیت مخصوص بسته بندی مانند کارتن های بسته بندی، کارتن رگال دار، استرچ رپ و بابل رپ، چسب، ماژیک و برچسب، ساک های زیپ دار و Hand Truck استفاده می‌کند.

وانت بار شمال تهران

وانت بار تهران با بهره گیری از نیرو های متخصص حمل بار شما را به راحتی در محدوده شمال تهران جا به جا می کنند و شما بدون هیچ نگرانی از این مورد خیال آسوده داشته باشید

وانت بار غرب تهران

وانت بار تهران با بهره گیری از نیرو های متخصص حمل بار شما را به راحتی در محدوده غرب تهران جا به جا می کنند و شما بدون هیچ نگرانی از این مورد خیال آسوده داشته باشید

جا به جایی و حمل با وانت بار

دومین مرحله در زمینه باربری که از حساسیت و مسئولیت زیادی برخوردار است، جابه جایی و حمل وسایل می‌ باشد.

اصولا برای حمل با وانت و انواع آن، از تعداد کارگر زیادی استفاده نمی‌شود اما همان تعدادی که برای این منظور آماده شده‌اند باید از قدرت بدنی کافی، تجربه و تخصص زیادی برخوردار باشند تا در حین جابه جایی و حمل و نقل ، کوچکترین خسارت و عیبی به وسایل وارد نشود و در صورت بروز هرگونه مشکلی بتوانند به طور مناسب شرایط را مدیریت کنند.

همچنین رانندگانی که برای این منظور انتخاب می‌شوند، علاوه بر داشتن مدرک معتبر راهنمایی و رانندگی، باید آگاهی کاملی از مسیرها و چالش های موجود در آنها داشته باشند تا بتوانند بهترین، سریعترین و ایمن ترین راه را برای حمل و نقل بار انتخاب نمایند.

از دیگر مواردی که در حین حمل و نقل بسیار مهم است، نحوه چیدمان اسباب و اثاثیه در ماشین حمل بار می‌باشد.

به طوری که در مسیر با وجود دست اندازهای مختلف و چاله‌های فراوان، وسایل از ماشین به سمت بیرون پرتاب نشوند و یا در اثر چیدمان، فشار زیاد و ناجور به وسایل وارد نشود.

همچنین هرکدام از انواع وانت بار ها تنها مقدار مشخصی از بار را می‌توانند حمل کنند. به همین منظور پیش از انتخاب ماشین موردنظر خود، از وزن حدودی وسایلتان جویا شوید تا در هنگام بارگیری دچار مشکل نگردید.

از جمله ترفندهایی که مدرن بار برای امنیت بیشتر وسایل بکار می‌گیرد، قرار دادن پارچه در میان کارتن‌ ها و وسایلتان است. اینکار از وارد آمدن فشار و نیرو وسایل به همدیگر جلوگیری می‌کند. همچنین ما به صورت تخصصی جا به جایی ساید بای ساید و حمل گاو صندوق را انجام می دهیم.

در آخر تمام وسایل را با استفاده از طناب های استاندارد و سالم به همدیگر و به خودرو محکم می‌بندیم تا در طول مسیر هیچ یک از آن ها به بیرون پرتاب نشده و یا در اثر جابه جایی دچار شکستی یا خسارت به همدیگر نگردند.

از دیگر نکات چیدن بار که مدرن بار برای مشتریان خود انجام می‌دهد این میباشد که جعبه های بسته بندی را در میان وسایل بزرگ قرار میدهیم.

بدین شرح که جعبه های سنگین‌ تر در پایین محفظه باری قرار گرفته و جعبه های سبک بر روی آن ها جای می‌گیرند. اینکار باعث ایجاد یک فضای ایمن برای جعبه ها میشود. 

در وانت بار ماشین‌ های مختلفی وجود دارد که بر اساس مقدار سنگینی و سبکی بار و همچنین میزان حجم آن‌ ها توسط مشتری انتخاب می‌شود.

از جمله از انواع وانت بار ها می‌توان به پیکان وانت، پراید وانت، نیسان وانت و مزدا وانت اشاره کرد.

شعبه شمال تهران

شعبه غرب تهران

شعبه مرکز تهران

این مطلب مفید بود؟